('Alt' 'S')    
Prisijungimas
Prisijungimo vardas: 
Slaptažodis: 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-08-22
Iš viso apsilankė: 1549278
Šiandien apsilankė: 76
Dabar naršo: 7

Bendrojo ugdymo mokyklų apklausą

 

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru (toliau - Centras) kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija atlieka visų bendrojo ugdymo mokyklų apklausą apie 2015-2016 mokslo metais mokyklose įgyvendinamas prevencines programas bei vykdomas kitas prevencines veiklas. Apklausos tikslas - atskleisti kiek ir kokias prevencines programas įgyvendina mokyklos, kiek turi parengtų pedagogų dirbti pagal konkrečias prevencines programas, kiek šiose programose dalyvauja mokyklos bendruomenės narių, kokias kitas prevencines veiklas vykdo mokykla. Surinkta informacija padės nustatyti prevencinių programų įgyvendinimo mastą Lietuvoje bei jų poreikį ateityje, prisidės planuojant ir tobulinant prevencinės veiklos organizavimą mokykloje.

Atkreipiame dėmesį, kad šios apklausos metu renkama kitokia kiekybinė informacija nei  yra renkama Švietimo valdymo informacinėje sistemoje (toliau - ŠVIS). Šioje apklausoje renkama statistinė informacija apie konkrečioje prevencinėje programoje dalyvaujančių mokinių, tėvų, mokytojų skaičių, į bendąjį ugdymą integruojamas programas, kitas mokykloje įgyvendinamas prevencines priemones. Taip pat kiekvienai mokyklai sudaryta galimybė pateikti savo siūlymus Švietimo ir mokslo ministerijai dėl prevencinės veiklos tobulinimo. 

Rekomenduojame, kad anketą pildytų mokyklos darbuotojas, atsakingas už prevencinės veiklos įgyvendinimą mokykloje (direktoriaus pavaduotojas, skyriaus vedėjas, mokyklos vaiko gerovės komisijos pirmininkas ar kt.).

Prieš pradedant pildyti apklausos anketą, prašytume mokyklos darbuotojus pirmiausiai susipažinti su anketos turiniu, susirinkti informaciją pateikiamais klausimais ir tik tuomet pildyti anketą elektroninėje erdvėje. Bus priimami tik elektroniniu būdu pateikiami užpildyti anketos variantai (popierinio atsakymo varianto siųsti nereikia). Dalinai užpildyti variantai nėra išsaugomi, todėl visą anketą reiktų pildyti vienu kartu. Tai užims nuo 15 iki 30 minučių.

Atskirų mokyklų atsakymai nebus viešai prieinami. Mokyklų pateikta informacija bus susisteminta, apibendrinta ataskaita bus viešinama Centro tinklapyje.

Kviečiame bendrojo ugdymo mokyklas dalyvauti apklausoje ir užpildyti anketą >>

Kilus neaiškumams, rašykite adresu: sppc.registracija@gmail.com

 

   
  
  
  
  
   
Į viršų Left Alt+z Enter
Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras
Viršuliškių g. 103, LT-05115 Vilnius, tel. (8~5) 242 64 03, faks. (8~5) 242 64 03, el. paštas: info@sppc.lt 
Sprendimas: Idamas