('Alt' 'S')    
Prisijungimas
Prisijungimo vardas: 
Slaptažodis: 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-08-22
Iš viso apsilankė: 1549278
Šiandien apsilankė: 76
Dabar naršo: 7

INFORMACIJA MOKYKLOMS, PAGEIDAUJANČIOMS GAUTI SPECIALIĄSIAS MOKYMO PRIEMONES 3

Projektas „Specialiųjų mokymo priemonių rengimas"
Nr. VP1-2.3-ŠMM-04-V-01-002
 
INFORMACIJA MOKYKLOMS, PAGEIDAUJANČIOMS GAUTI SPECIALIĄSIAS MOKYMO PRIEMONES
 
Informuojame, kad Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras parengė ir išleido po 1000 egz. tiražu specialiają mokymo priemonę ,,Skaitiniai pradinukamsi" (ją sudaro mokomoji knyga ir DVD) specialiųjų poreikių mokiniams, ugdomiems pagal Bendrąsias ugdymosi programas. Išleistos specialiosios mokymo priemonės bus dalinamos Lietuvos bendrojo lavinimo mokykloms. Priemonė skirta klausos sutrikimų turintiems mokiniams.


Prašome iki kovo 2 d. imtinai atsiųsti užpildytą specialiųjų mokymosi priemonių poreikio klausimyną (rasite spausdami šią nuorodą) paštu į Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centrą, adresu Viršuliškių g. 103, Vilnius (su prierašu „Anketa dėl SMP") arba nuskenuotą dokumentą  el.paštu irena.stankuviene@sppc.lt


SPPC dalijamas naujai perengtas mokymosi priemones gali gauti visos Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklos, kuriose yra mokinių, besimokančių pagal pritaikytas Bendrąsias ugdymo programas. Mokyklos, kurioms bus pranešta apie tai, jog yra skirta mokomųjų priemonių, turės atvykti jų pasiimti į SPPC, adresu Viršuliškių g. 103, Vilnius.


Esant didesniam poreikiui nei yra išleista priemonių, pirmenybė bus teikiama anksčiausiai paraiškas pateikusioms mokykloms.
Daugiau informacijos apie dalijamas mokymo priemones bei patį projektą rasite SPPC tinklapio www.sppc.lt skyrelyje „ES projektai".
 
Pagarbiai,
Projekto „Specialiųjų mokymo priemonių rengimas" komanda
   
  
  
  
  
   
Į viršų Left Alt+z Enter
Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras
Viršuliškių g. 103, LT-05115 Vilnius, tel. (8~5) 242 64 03, faks. (8~5) 242 64 03, el. paštas: info@sppc.lt 
Sprendimas: Idamas